גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הצגות ילדים

תערוכת חתולים

תערוכת חתולים
ארכיון תאריך: 11 פברואר 2017 - 11 מרץ 2017

משך: 7 שעות

רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל 2

מומלץ לגילאים 2 ומעלה

שעות פתיחה: מ-10:00 עד-17:00.
לילדים עד גיל 2 כניסה חופשית.


פסטיבל מיאו – זה פורמט חדש של אירועים לכל המשפחה! זהו בילוי מצוין ליום חופש, יום גדוש אירועים ומעניין. כולנו אוהבים לבלות עם המשפחה ולכן הכנו לכם חגיגה של אטרקציות מהנה ומענינת גם לגדולים וגם לקטנים. אתם אוהבים חתולים? עם פרווה, ללא פרווה, גדולים, קטנים, רגועים ותזוזתיים.. עולם החתולים מגוון מאוד!
רק צבעים יש יותר מאלף!
גם כשמביטים סתם כך על חתול משחק, מגרגר או ישן שנת ישרים, הנפש מתמלאה ברוגע, רגשות חיוביים ושמחת חיים. זו הסיבה שמטפלי Animal Therapy נעזרים בחתולים – הם מרגיעים, מרפים עצבים ונותנים תחושה של אושר.
אנחנו רוצים להספיק להנות ביום חופש אחד כמה שיותר! לכן, בנוסף לתחרות חתולים וגורים תוכלו להנות ממופע קסמים יחיד במינו בהגשת אלוף ישראל בקסמי במה. אנו מבטיחים - לא רק הילדים, גם ההורים יהנו מהמופע המרהיב כי גם בעולם הקסמים קיימים מקצוענים אמיתיים!
במסגרת הפסטיבל תתקיים הצגה בהשתתפות בובות ענק. תאטרון זה לא רק חגיגה, אלא גם אחת הדרכים להכיר את העולם, דרך לפיתוח יצירתיות. שכן משחק בתאטרון מקורו במשחק ילדים "כאילו". התאטרון מפתח דמיון ומוציא את הפוטנציאל הטמון בחפצים סביבנו. בתום ההצגה שאלו את ילדיכם – מי מהדמויות בהצגה נגע  בך, על מי ריחמת, איך אתה היית נוהג? בסוף האירוע תוכלו לצפות בטקס הענקת פרסים לחתולים המנצחים. במהלך היום החתולים וגורי חתולים יתחרו על התואר המכובד " החתול היפה ביותר בתערוכה בינלאומית מטעם ארגון CFA האמריקאי בישראל".

המאבק יהיה מותח וקשה מאחר ובתערוכה ישתתפו אלופי העונה ןזוכי תערוכות רבות בעולם. כמו כן ישתתפו חתולים צעירים שהגיעו לאחרונה מארופה וארה"ב. האם יצליחו להתמודד עם חתולים צברים?
התערוכה מטעם מועדון CatFashion club - חבר התאחדות ישראלית של אוהבי חתולים IFA  (Israeli Feline Association .
שעות פעילות התערוכה: 10:00-18:00
12:30 - מופע קסמים יחיד במינו בהגשת אלוף ישראל בקסמי במה, לילדים ומבוגרים!
14:30 - מופע תאטרון בובות ענק, עם משקים בהשתתפות הקהל ומתנות לילדים!
17:00 - טקס הענקת פרסים לחתולים המנצח, יחד עם חתול גרפילד ענק!
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter