גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
בלט וריקודי מחול

סולני תיאטרון מרינסקי -קירוב בבלט אשליות האהבה

הנחה לתלמידים, חיילים, סטודנטים וגימלאים

בתל אביב-יפו, חיפה. הנחה 20% לכל כרטיס. כרטיסים מקבלים בהצגת תעודה מתאימה.

הנחה מיוחדת לילדים ומלווה

בחיפה. כרטיס ב 119 ש"ח לילדים עד גיל 18 ולמלווה. לא יותר ממלווה אחד בהזמנה אחת.

הנחה מיוחדת לנכים

בתל אביב-יפו, חיפה. כרטיסים בהנחה של 50%  לכל כרטיס. הכרטיסים מקבלים בהצגת תעודה מתאימה.

הנחה מיוחדת לתלמידי בתי ספר לבלט ולמורי ריקוד ובלט

בתל אביב-יפו, חיפה. הנחה של 20% לכל כרטיס. כרטיסים מקבלים בהצגת תעודה מתאימה.

ההנחות בתוקף לעת הרכישה. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

אין כפל מבצעים.

עיר תאריך מיקום ההצגה
חיפה מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום 550 כרטיסים
164 - 254 חיפה
רכישת כרטיסים סולני תיאטרון מרינסקי בבלט אשליות האהבה, חיפה, מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות, כולל הפסקה
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה 685 כרטיסים
199 - 299 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים סולני תיאטרון מרינסקי בבלט אשליות האהבה, תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות, כולל הפסקה
ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר 71 כרטיסים
185 - 279 ירושלים
רכישת כרטיסים סולני תיאטרון מרינסקי בבלט אשליות האהבה, ירושלים, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות, כולל הפסקה

משך: שעה ו-45 דקות, כולל הפסקה

רקדנים ראשיים מתיאטרון מרינסקי, איגור קולב ויוליה מכלינה, בערב בלט מיוחד.
בולרו
מוסיקה: מוריס ראוול
כוריאוגרפיה: איגור קולב
הפקה חדשה למוסיקה האהובה, בלט בבכורה עולמית
שניים על נדנדה
מוסיקה: יוהאן סבסטיאן באך וצ'בלה ורגס
כוראוגרפיה: רדו פוקליטרו
סצנה אחת ושלוש שיחות טלפון
יצירות מופת בבלט עולמי
אוסף מגוון של יצירות בכוראוגרפיה קלאסית
 צילום:Elena Deyno , Yan Omelnitsky

על "אשליות האהבה"
המופע, שאורכו כ-90 דקות, יכלול הפקה חדשה של "בולרו" לפי כוריאוגרפיה של קוֹ לְ בּ, שנתן אינטרפרטציה חדשה משלו ליצירתו הקלאסית של מוריס רוואל משנת 1928: "שניים על נדנדה" - מופע בלט מרהיב בכוריאוגרפיה של רדו פוקליטרו (Radu Poklitaru), מנהל הבלט המודרני של קייב, לפי מוזיקה של יוהאן סבסטיאן באך וצ'בלה ורגס. בנוסף יהיו מספר סצנות מתוך יצירות בלט קלאסיות ידועות, ביניהן סצנת המרפסת מ"רומיאו ויוליה" של סרגיי פרוקופייב, שבה יופיע קוֹ לְ בּ כרומיאו.
בזכות שליטתו המבריקה של קוֹ לְ בּ בתחום הריקוד הקלאסי, הוא נחשב לבעל הביצועים המפורסמים ביותר של רפרטואר המחול הלירי-רומנטי. החיבור שלו עם מכלינה, הנחשבת לעילוי בעולם המחול, ועם אישיותה הססגונית והמוגדרת כמוגזמת עם רצון לקיצוניות - יוצר מופע עוצמתי מאין כמותו, שבמהלכו יוצק קוֹ לְ בּ לתוך היצירות את התשוקה, הייצריות והעוצמה המאפיינים אותו.
על הרקדנים
איגור קוֹ לְ בּ ויוליה מכלינה ממלאים כיום תפקידי מפתח בתיאטרון מרינסקי (Mariinsky  Theatre) המיתולוגי, שכולל אופרה ולהקת בלט הנחשבת לאחת הטובות בעולם. קוֹ לְ בּ הוא כיום הרקדן הראשי של התיאטרון  (Principal dancer), ואילו מכלינה היא פרימה בלרינה. הלהקה נקראה במשך עשרות שנים "בלט קִ ירוֹ ב" (Kirov), אך בעקבות שינוי שמו של התיאטרון ל-"תיאטרון על שם סרגיי קירוב" בשנת 1935 עד שבשנת 1992 התיאטרון חזר לשמו המקורי.
קוֹ לְ בּ (40), בוגר בית הספר הממלכתי לבלט של ביילורוסיה, הצטרף ללהקת הבלט של תיאטרון מרינסקי בשנת 1996. כעבור שנתיים הפך לסוליסט בתיאטרן, והחל מ-2003 הוא משמש כרקדן הראשי של התיאטרון. הופעת הבכורה שלו נערכה ב-2002 במסגרת עיבוד של רודולף נורייב האגדי לסיפור "היפהפייה הנרדמת", שהתקיימה בבית האופרה של רומא. אחת מהופעותיו הזכורות יותר הייתה ב-2006 במופע "אגם הברבורים", שגם אותו עיבד נורייב. המופע התקיים בבית האופרה של וינה.
בהופעותיו על הבמה נודע קוֹ לְ בּ כרקדן פנומנלי המציג טכניקת ריקוד ייחודית. הוא בעל שליטה מרשימה בתנועותיו ובסגנונו הגברי המובהק, וצעדי הריקוד שלו מפלחים וחודרים את הלב כפי שעושה זאת המוזיקה.
בסגנונו האישי, נע קוֹ לְ בּ בין המחול הקלאסי לבין המחול המודרני, ובכך הוא מצליח ליצור שילוב מרתק בין תשוקה ורסן לבין אלגנטיות והתרוממות רוח. כל אלה, כאשר הם שזורים עם דרמה חזקה, הם הופכים את הופעותיו על הבימה לבלתי נשכחות.
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter